Відбудова міст як відбудова суспільства

Відбудова міст як відбудова суспільства

Представники Міжнародної неурядової організації співпраці та розвитку побували на онлайн-дискусії “Відбудова міст як відбудова суспільства”.

“Було цікаво послухати від представлених міських голів України, з якими саме викликами та проблемами стикнулося представлене місто, що саме є пріоритетом у їх відбудові, як забезпечити людиноцентричність у повоєнних містах, де брати кошти та яку роль відіграє українське місто у відбудові сучасної України”, – розповідає міжнародний учасник заходу.

Модераторка дискусії Ірина Озимок заздалегідь приготувала загальні питання, які протягом цілого дійства задавала учасникам.

Учасники монологу-заходу були міські голови українських міст Буча (Анатолій Федорук), Славутич (Юрій Фомічов), Житомир (Сергій Сухомлин) та Миколаїв (Олександр Сєнкевич).

Впродовж цієї дискусії на платформі фейсбук було присутньо 38-52 слухача та 4 учасники з правом голосу та один модератор. Захід тривав майже дві години. Це вже третя дискусія організована за фінансовою підтримкою регіонального фонду Western NIS Enterprise Fund.

Довідка:

Платформа для обміну досвідом між лідерами місцевого самоврядування “Міжнародний саміт мерів” заснований у 2016 році в Києві (Україна). З часом цей майданчик став чимось більшим за конференцію, а саме місцем, де народжуються проєкти та партнерства для розбудови України.

Міжнародний моніторинґ здійснюється в рамці OCD місій.

Приєднуйтесь до OCD каналів на FacebookTwitterInstagram та YouTube.