ОСР: Уряд Китайської Народної Республіки пропонує 76 стипендій для громадян України

Уряд Китайської Народної Республіки, відповідно до двосторонньої Угоди про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти КНР, пропонує 76 стипендій для українських громадян. Набір йтиме до вищих навчальних закладів Китаю на такі рівні: бакалавр, маґістр, аспірант, стажист, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку.

China Ukraine

До 16 березня 2018 року у Вас є можливість подати заявки для отримання стипендії. Документи поверненню не підлягають. Увага! Пакет документів подається до Міністерства освіти і науки України у паперовому та електронному варіанті.

Перелік необхідних документів:

Заповнена анкета (оригінал за посиланням оригінал);
Заповнена англійською або китайською аплікаційна форма. Форму з вклеєним фото потрібно роздрукувати (оригінал + копія).

Копії документів про останню освіту. Документи подаються у нотаріально завіреному форматі, перекладені китайською або англійською.

Довідка про підтвердження статусу студента (для поточних студентів) від навчального закладу та академічна довідка (виписка із залікової книжки). Учні шкіл подають виписку з балами про останнє півріччя. Документи перекладаються китайською або англійською.

Орієнтовний навчальний план (Study Plan), де претендент вказує що саме і чому хоче вивчати.

План подається англійською або китайською.
2 рекомендаційні листи англійською або китайською мовами, надані професором або викладачем. У разі подання китайською мовою додається переклад англійською або українською (2 оригінали + 2 копії).

Мотиваційний лист англійською або українською (оригінал + копія).
2 фотокопії екзаменаційної медичної довідки для іноземців (Foreign Physical Examination Form) та результати аналізу на Синдром набутого імунодефіциту (AIDS).

Апліканти, які мають листи про попереднє зарахування від китайських університетів, мають додати їх до пакету документів. Для цього треба зв’язатися з офісом іноземних студентів китайського університету, який приймає на навчання за стипендіями та отримати лист про попереднє зарахування.

Апліканти, які мають сертифікат про знання китайської мови (HSK Certificate), мають додати його до пакету документів (2 копії).

 

Приєднуйтесь до OCD каналів на Facebook, Twitter, Instagram та YouTube.