ОСР: Найкращою підприємницею Словаччини 2017 є Ольга Бушо

Ольга Бушо родом з Великоберезнянського району, Закарпатська область перемогла відразу в двох номінаціях і здобула титули “підприємниця-інноватор” та “абсолютна переможниця” у всенародному словацькому конкурсі “Підприємниця Словаччини”, про це повідомляє Міжнародна неурядова організація співпраці та розвитку.

Podnikateľkou Slovenska 2017 je Oľga Bušo
Ольга Бушо Підприємець Словаччини 2017

Урочиста церемонія нагородження пройшла 10 січня 2018 року в Братиславі під патронатом прем’єр-міністра Роберта Фіцо та Словацької бізнес-аґенції.

Бушо має власний стартап “Квіти любові”. Це сервіс продажу та доставки квітів, який дозволяє отримувати букети у подарунок до весілля чи ювілею упродовж цілого року. Титул “абсолютна переможниця” українка отримала за успіхи в бізнесі, оскільки вона є засновником 12 компаній у кількох країнах. Ідея реалізована через на перший погляд звичайний інтернет-магазин продажу квітів, але на якому можна після реєстрації обрати букет та кому й коли його слід доставити.

Власною справою українка, яка наразі виховує 2 дітей, почала займатися з 2012 року, вже у Словаччині, куди іммігрувала спершу на навчання.

За словами пані Бушо, після закінчення ґімназії у Великому Березному вона вступила на економічний факультет університету в словацькому місті Кошіце. Опісля – працювала в російських енергетичних компаніях вже у Братиславі, зокрема на посаді фінансового директора.

Водночас, перша власна справа в Євросоюзі – це був бутик українського бренду “Must Have”, який Ольга Бушо відкрила в словацькій Братиславі.

Довідка: Конкурс Підприємниця Словаччини проводиться з 1999 року, аби мотивувати жінок Словаччини, які вирішили займатися бізнесом, та нагородити найкращих за підсумками кожного року.

Приєднуйтесь до OCD каналів на Facebook, Twitter, Instagram та YouTube.