Листопадовий зрив 1918, 104 річниця утворення ЗУНР

Листопадовий зрив 1918, 104 річниця утворення ЗУНР

Представники Міжнародної неурядової організації співпраці та розвитку (International Non-Governmental Organization for Cooperation and Development) відвідали урочисте віче з нагоди 104 річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.

1 листопада 2022 року в українському місті Івано-Франківськ біля пам’ятника діячам ЗУНРу відбулось урочисте віче з нагоди відзначення Листопадового зриву та 104 річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.

Віче розпочалось Державним Гімном України у виконанні муніципальної капели бандуристів та муніципального оркестру духової музики та всіх присутніх на заході, після чого відбулось покладання квітів до пам’ятника діячам ЗУНРу від представників міської влади й обласної державної адміністрації.

Громаду міста привітав міський голова Руслан Марцінків. З нагоди відзначення 80 річниці створення Української повстанської армії, за вагомий особистий внесок у дослідження визвольної боротьби українського народу у ХХ столітті, її видатних постатей, були нагороджені деякі особи ювілейними відзнаками міського голови “80 років УПА” і такі ж відзнаки вручив членам Братства ОУН-УПА м. Івано-Франківська.

Зі святом громадськість міста також привітав голова Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім. Романа Шухевича Тараса Чупринки – Богдан Борович. З історичною довідкою про події утворення ЗУНРу виступив директор музею визвольної боротьби ім. С. Бандери Ярослав Коретчук.

На урочистому віче звучали пісні української стрілецької тематики та про Україну у виконанні муніципальної капели бандуристів.

Приєднуйтесь до OCD каналів на FacebookTwitterInstagram та YouTube.