Фестиваль українського танцю Арканове коло

Фестиваль українського танцю Арканове коло

В обласному центрі Івано-Франківської області відбувся відкритий обласний фестиваль українського народного танцю “Арканове коло”, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку.

Відео:

Фестиваль відбувається з метою підтримки вільного духу українців, ознайомлення з величними скарбами української культури.

Учасниками заходу були 36 колективів (700 учасників), а це колективи українського народного танцю Івано-Франківської області та запрошені гості з Чернівецької, Тернопільської, Львівської та Хмельницької областей.

“11 фестиваль є благодійним, проводиться збір коштів на ремонт евакуаційного транспорту для українських медиків 52 окремого стрілецького батальйону 63 бригади Збройних сил України, що зараз базується на Лиманському напрямку”,- розказує співорганізатор фестивалю Світлана Панько.

Метою фестивалю є розвиток та популяризація української народної хореографії, пропаганда української національної єдності за допомогою танцювальної культури, демонстрація кращих зразків українського народного танцю, в яких збережено багатовікові традиції та цінності українського народу.

Делегація Міжнародної неурядової організації співпраці та розвитку побували на всіх заходах благодійного фестивалю та з радістю підтримали культурний тил.

Джерело: International Non-Governmental Organization for Cooperation and Development