Міжнародна делегація поцікавилася чим саме займається Вінницький обласний центр української народної творчості

Міжнародна делегація поцікавилася чим саме займається Вінницький обласний центр української народної творчості

Напередодні Дня Незалежності України делегати з Латвії, Італії та Чеської Республіки відвідали Вінницький обласний центр народної творчості, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку (OCD).

Працівники центру охоче розказали про свою працю, показали вироби та картини місцевих майстрів.

Закордонна делегація подивилася виставку “Україна – в натхненних серцях” та відвідала експозицію, присвячену російсько-українській війні.

Працівниця центру народної творчості Анна Хоменська розповіла, що виставка є присвячена 25 річниці відновлення Незалежності України, де свої роботи презентують провідні та юні майстри з усіх куточків Вінницької області. Всього представлено понад 100 робіт 37 учасників. Основою експозиції виставки є картини майстрів живопису, народного малярства та графіки. Знайшли своє місце на виставці і керамічні роботи, вишиті роботи, ляльки-мотанки та флористична картина.

“Всі роботи, представлені на цій виставці, різні за видами мистецтв, за технікою і майстерністю виконання, але всіх їх об’єднує любов до рідного краю, до держави Україна”, – додає Анна Хоменська, працівниця українського центру народної творчості.

Також гостям була показана нова книга Марини Верхової “Писанки Поділля”. Всі охочі могли придбати цікаву книгу-енциклопедію та дізнатися про збережені традиції писання українських писанок з етнографічного регіону Поділля.

Було налагоджено інформаційно-культурну співпрацю між центром народної творчості та регіональними закордонними українськими діаспорними організаціями.

Фоторепортаж:

Приєднуйтесь до OCD каналів на Facebook, Twitter, Instagram та YouTube.