Урочистості знагоди 28 річниці Конституції України

Урочистості знагоди 28 річниці Конституції України

В державне свято — День Конституції України в обласному центрі Івано-Франківської області відбулися урочистості з нагоди відзначення 28 річниці Конституції України, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку.

Захід відбувся 28 червня 2024 року в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк за участю голови обласної державної адміністрації Івано-Франківської області, першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради, духовенства, працівників МВСУ, ЗСУ та громади міста.

Державними працівниками України були вручені державні нагороди українським захисникам та обласні відзнаки правоохоронцям та працівникам державних установ.

Так, Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагородили Дмитра Гапонюка. А відзнаками Президента України “За оборону України” – Тараса Барана та Ігоря Деркача.

Також грамоти та подяки Івано-Франківської облдержадміністрації за зразкове виконання службових обов’язків отримали працівники місцевих державних установ.

Міжнародний моніторинґ здійснюється у рамах OCD місій.

Фоторепортаж:

Джерело: International Non-Governmental Organization for Cooperation and Development