Громадські активісти спільними зусиллями продовжують акцію щодо збереження життя на дорогах.

Громадські активісти спільними зусиллями продовжують акцію щодо збереження життя на дорогах.

Громадська організація “Збережи життя на дорозі” завітала до м. Тисмениця, де в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) „Сонечко“ провела навчання з дітьми щодо культури поведінки на дорогах, про це повідомляє Міжнародна неурядова організація співпраці та розвитку.

Для закріплення навченого дітям були роздані абетки-розмальовки з різноманітними трафунками на шляхах.

Також дорослим показали як практично надавати першу домедичну допомогу.

Всі охочі мали змогу спробувати на макеті масаж серця та попрактикувати як врятувати дитину від удушення.

“Заходи відбулися за сприяння Національної поліції та Служби автомобільних доріг, Управління капітального будівництва області, Громадського комітету в Івано-Франківській області та Червоного Хреста”,- розказує представник ГО “Збережи життя на дорозі” Ростислав Петришин.

“В рамках розробленої у 2016 році комплексної програми по подоланню дорожньо-транспортних пригод, наша організація “Збережи життя на дорозі” літом нанесла дорожню розмітку на території Тисменицького садочка, з метою в ігровій формі водій, пішохід навчати дітей основним правилам дорожнього руху.

Тільки за 2018 р., громадською організацією “Збережи життя на дорозі” було навчено понад 4 тисячі дітей у Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Програма фінансується за власні кошти організації”,- додає представник ГО “Збережи життя на дорозі” Ростислав Петришин.

Спільними зусиллями збережемо життя!

Відео:

Follow us on social media: FacebookTwitterInstagram, YouTube.