Чесько – українська конференція

Чесько – українська конференція

27 квітня 2010 року у Празі відбулася друга чесько-українська конференція на тему “Проблеми легального перебування та працевлаштування громадян України на території Чеської Республіки”. Конференція відбулася під егідою омбудсманів України та Чеської Республіки, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку.

У вступній частині виступили посол України в Чеській Республіці Іван Грицак, голова організаційного комітету конференції, член міської ради ЧР Ян Пешек, Уповноважений заступник з прав людини Їтка Сейтлова.

Під час конференції були розглянуті теми видачі дозволів на здійснення трудової діяльності громадянам України на території Чехії, умови та досвід легального працевлаштування громадян України в Чехії.

Також обговорювалися історична роль української еміґрації в ЧР, актуальна ситуація на ринку праці в Чехії з огляду на питання працевлаштування іноземців, наслідки економічної кризи для громадян України в ЧР, соціальне страхування громадян України в ЧР, порушення закону іноземцями, нострифікація атестатів.

Конференцію відвідали представники чеських організацій, які спекулюють на темі українців –⁠ майже всі очільники місцевих громадських об’єднань “українців”. Також були присутні чеські прихильники Всеукраїнського об’єднання “Свобода” та делеґати української діаспори з міста Плзня.

Цікаво читати:  У Празі відзначили День Соборності України

Приєднуйтесь до OCD каналів на Facebook, Twitter, Instagram та YouTube.