В Україні створили брошуру з практичними порадами, як діяти у разі надзвичайної ситуації або війни

В Україні створили брошуру з практичними порадами, як діяти у разі надзвичайної ситуації або війни

23 червня 2021 в Києві Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки презентував брошуру „У разі надзвичайної ситуації або війни“, інформує Міжнародна неурядова організація співпраці та розвитку (ОСР).

„В брошурка містить практичні поради, що враховують український й іноземний досвід, та рекомендації з інформаційної безпеки: поради до підготовки вдома; що робити в надзвичайній ситуації або в зоні бойових дій; як не стати жертвою дезінформації; що робити після отримання сигналу „увага всім“; як підготувати „тривожну валізу“ тощо“, – доповідає очільник Спеціальної моніторинґової місії ОСР.

За словами замовника, брошуру розроблено з ініціативи Центру разом з Державною службою з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, Апаратом Головнокомандувача Збройних Сил України та невідомими громадськими організаціями.

Брошуру обіцяли розповсюджувати як дистанційно, так і у звичайному друкованому вигляді. Всі охочі можуть надрукувати примірники та розмістити її на своїх е-сторінках. Для цього потрібно написати на адресу Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Е-версію практичних порад можна переглядати тут: https://cloud.mkip.gov.ua/s/7QSHT2FTkLZZTMd

 

Приєднуйтесь до OCD каналів на Facebook, Twitter, Instagram та YouTube.