Становлення ідентичності

Становлення ідентичності

Представники Міжнародної неурядової організації співпраці та розвитку побували на відкриттю виставки Становлення ідентичності.

Відео:

“Становлення ідентичності” – це інтерактивна виставка, в експозицію якої входить 26 щитів. На щитах друковані на тканині зображення видатних українських діячів – митці та філософи. Ці українці, каже співорганізатор виставки Олександр Дутка, відіграли велику роль у становленні української філософії та культури. Тож про них важливо говорити на весь світ. Особливо зараз, коли ворог намагається знищити українську ідентичність.

Культурно-філософічний проєкт проводиться з нагоди 300 років з дня народження українця Григорія Сковороди. Захід в Івано-Франківському краєзнавчому музеї у партнерстві з Національним літературно-меморіальним музеєм Григорій Савича Сковороди відбувається за підтримки місцевого центру Культурної асоціації Новий Акрополь, та триватиме від 6 до 30 жовтня 2022 року.

В рамах проєкту проводиться збір коштів на відновлення Національного літературно-меморіального музею Григорія Сковороди на Харківщині, який був знищений росіянами в ніч проти 7 травня 2022 року прямим влученням ракети держави-окупанта.

Приєднуйтесь до OCD каналів на FacebookTwitterInstagram та YouTube.