Представники OCD підтримали розбудову онкогематології в Україні

Представники OCD підтримали розбудову онкогематології в Україні

Представники Міжнародної неурядової організації співпраці та розвитку не вперше підтримали благодійну акцію “На_Шапку”, на якій виступали музиканти, такі як Карина Меєр, Пелтек та місцевий український співак Сергій Лазановський. Цікавинкою концерту став виступ української повітряної гімнастки Діани на псевдо Петрунія.

Волонтери благодійної акції збирали кошти для допомоги Онкогематологічному відділенню Обласної дитячої клінічної лікарні Івано-Франківська.

Наші представники вже традиційно приєдналися до розбудови онкогематології в Україні, додають у OCD.

Як повідомили організатори благодійної акції, під час останнього концерту було зібрано 20 131 гривня готівкою, 1 600 гривень на картковий рахунок, 100$ та 20 польських злотих.

За сезон 2023 рік на благодійних акцій було зібрано заплановану суму триста тисяч гривень, за ці кошти було замовлене спеціальне обладнання для Відділення онкогематології та інтенсивної хіміотерапії Івано-Франківської обласної клінічної дитячої лікарні, додають організатори.

Міжнародний моніторинґ здійснюється в рамці OCD місій.

Довідка: Міжнародна неурядова організація співпраці та розвитку (OCD) є суспільно-корисним об’єднанням – міжнародною неурядовою організацією, яке здійснює свою діяльність в Україні та державах-членах НАТО й ЄС.

Фото:

Приєднуйтесь до OCD каналів на FacebookTwitterInstagram та YouTube.