Художній проєкт Зойк

Художній проєкт Зойк

Представники Міжнародної неурядової організації співпраці та розвитку побували на відкритті персональної виставки живопису Романа Бончука “Зойк”.

За словами експертної групи ОСР, художник черпає натхнення не лише з книжок з історії та філософії, але також можна у його роботах побачити натхнення сучасними геополітичними подіями в Україні та новітньою історією.

Відео:

“Мистецтво, що протистоїть викликам війни може бути різним. Хтось із художників рефлексує на жахливі події нашого сьогодення, зображуючи весь біль, страх, відчай та розгубленість, які кожен із нас відчував в певний момент. А хтось переосмислює усе побачене та пережите і рефлексує у життєствердні форми, які, можливо, не є документальним свідченням перебігу людей, проте так само точно відображають усі етапи протистояння, а крім того – надихають та мотивують, переконують та утверджують у думці, що наша перемога – лише питання часу” – інформує Роман Бончук.

Довідка: український художник Роман Бончук, також дизайнер, реставратор, художній керівник народився 11 листопада 1980 року в м. Івано-Франківськ, Україна. Стиль – імпресіонізм, реалізм, сюрреалізм та абстракціонізм; використовує різноманітні матеріали, зосібна олія, акрил, акварель, туш, пастель, гуаш, темперу тощо.

Приєднуйтесь до ОСР каналів на FacebookTwitterInstagram та YouTube.