АТ Укрпошта готує новий поштовий блок

АТ Укрпошта готує новий поштовий блок

31 березня 2023 року недержавне акціонерне товариство “Укрпошта” вводить в обіг поштовий блок “Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель”, присвячений цим містам-героям, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку з посиланням на філателістичний бюлетень.

Новий поштовий блок є другим блоком випущеним цього року приватним бізнесом. Перший – Воїни світла. Воїни добра.

Міжнародна неурядова організація співпраці та розвитку повністю оплатила два передзамовлення з максимальною кількістю поштових наборів “Не забудемо! Не пробачимо!”, щоб підтримати сучасний український приватний бізнес та увіковічити пам’ять в закордонні про боротьбу українського народу з одвічним ворогом.

На поштових марках блоку зображено документальні фото зі знищеною колоною ворожої техніки на вулиці Вокзальній в Бучі, переправи через річку Ірпінь, яка була головним шляхом евакуації для мирного населення та малюнок найбільшого в світі транспортного літака АН-225 “Мрія” на летовищі в Гостомелі. До того ж, у дизайні блоку використано зображення червоно-білої сигнальної стрічки, якою традиційно огороджуються місця російських злочинів.

Інформують у ОСР.

Тираж поштового блоку з трьома марками – 100 000. Номінал кожної марки – М (3 х 18 грн). До поштового блоку також буде випущено конверт “Перший день”, художній конверт, картку, і також поштовий набір “Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель”, який включає поштовий блок, художній конверт та три поштівки.

Приєднуйтесь до ОСР каналів на Facebook, Twitter, Instagram та YouTube.