В OCD привітали українців світу з Днем Незалежності України

В OCD привітали українців світу з Днем Незалежності України

В Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку (OCD) привітали з Днем Незалежності України – державним святом в Україні.

Привітання від імені міжнародного об’єднання розміщено також на FB сторінках OCD.

Україна – це ми українці – не тільки Шевченкові “і мертві, і живі, і ненароджені“, державники Мазепівці, вояки Шухевичі, Nація Івана Франка, романтики Миколайчуки-Івасюки, але також славні сини та доньки визвольних змагань 21 століття.

Йдеться у привітанні OCD.

У міжнародній організації зазначили, що в 2023 році новій Україні 106 літ та як правонаступниця Української Народної Республіки з тисячоліттям української державности, 24 серпня 1991 року остаточно відновлює суверенітет Національної Української Республіки і здобуває незалежність від радянського режиму.

Довідка: Міжнародна неурядова організація співпраці та розвитку (OCD) є суспільно-корисним об’єднанням – міжнародною неурядовою організацією, яке здійснює свою діяльність в Україні та державах-членах НАТО й ЄС. Головні проєкти міжнародного об’єднання: Координація волонтерських ініціатив, спеціальна моніторинґова місія OCD, міжнародна інформаційна кампанія OCD, OCD – корпус спостерігачів на виборах.

Приєднуйтесь до OCD каналів на Facebook, Twitter, Instagram та YouTube